• Kadzidła patyczkowe Palo Santo & Flores Exoticas

59.00
szt. Zachowaj na później
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier Inpost 17
Kurier Inpost (Pobranie) 21
Dostępność Możesz spokojnie kupować ♥
Zostaw telefon

Kadzidła patyczkowe Palo Santo & Flores Exoticas

Ręcznie wytwarzane kadzidła marki MAMA FUEGO stanowią harmonijną symfonię zapachów i mocy naturalnych surowców. W ich obecności umysł znajduje odprężenie, a zmysły są otulone delikatnymi nutami. Bazując głównie na Palo Santo oraz naturalnych żywicach i ziołach, nasze kadzidła są autentycznie naturalne.

Palo Santo & Flores Exóticas to połączenie drzewnego aromatu Palo Santo z subtelnym zapachem egzotycznych kwiatów. Paląc kadzidło, przenosisz się w świat kwitnących łąk i starych lasów, doznając ciepła, przygód i spokoju.

Nasz produkt pakowany jest w opakowania zawierające 5 najwyższej jakości patyczków kadzidła. Każde z nich jest ręcznie wykonane z naturalnych składników, pozbawione sztucznych dodatków czy wypełniaczy. Minimalistyczne opakowania z papieru z recyklingu doskonale komponują się w zestawach prezentowych z innymi naturalnymi produktami.

Kadzidła MAMA FUEGO są niezwykle wydajne, nie musisz ich spalać w jednej sesji. Jeśli chcesz cieszyć się ich aromatem w dawkach, wystarczy je przygasić wodą i przechowywać w suchym miejscu.

Czas palenia jednego patyczka to aż 90 minut, co czyni nasze kadzidła niezwykle trwałymi i efektywnymi w użytkowaniu.

Jak używać?

Umieść jedno kadzidło nad płomieniem, pozwól mu delikatnie się zapalić. Zaczekaj chwilę, aż ogień chwyci, następnie zgaś, aby kadzidło zaczęło się dymić. Umieść je ostrożnie na podstawce z otworami i ciesz się jego aromatem. Jeśli nie chcesz, aby spłonęło całkowicie, wystarczy przygasić je wodą i po wyschnięciu będzie gotowe do ponownego użycia.


Podstawkę do kadzidła znajdziesz tu:

image
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie