• naturalna pielęgancja włosów i skóry głowy

  • Parametry

Pielęgnacja włosów i skóry głowy, to jeden z naszych codziennych rytuałów. Jedne z nas wybierają szampony w płynie, inne w kostce. Jedne wykorzystują szampony, odżywki, maski, kuracje, wcierki, oleje i wiele, wiele innych produktów. Inne ograniczają się do szamponu i odżywki. Każda z nas jest inna, i każda z nas ma inne potrzeby w tym temacie, ale jedno jest pewne- zadbana skóra głowy to zdrowe włosy! Dlatego wypisałam dla Ciebie kilka informacji, które mogą przydać Ci się podczas pielęgnacji.

O czym warto pamiętać podczas pielęgnacji włosów i skóry głowy?

1. Wybieraj produkty do pielęgnacji świadomie. Czytaj składy i wybieraj produkty dobrej jakości. Podczas wizyty u fryzjera dopytaj o typ włosów i odpowiednią pielęgnację.

2. Włosy zawsze myj szamponem 2 razy :)

3. Mycie zacznij od dokładnego umycia skóry głowy. Jest to kluczowy element, który często pomijamy. Zbytnio skupiamy się na włosach, zapominając o dokładnym umyciu skóry głowy.

4. Nie zapominaj o odżywce. Możesz też od niej zacząć, wiedziałaś?

5. Lepiej nie idź spać z mokrymi włosami. Będą się bardziej niszczyły.

6. Nie przegrzewaj włosów.

7. Pamiętaj o regularnych wizytach u fryzjera.

Jest jeszcze wiele innych czynników, które wpływają na kondycję włosów i skóry głowy. Po więcej informacji zapraszam Cię do tego artykułu - Jak świadomie pielęgnować włosy i skórę głowy?

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny