• Witamina D3 z alg

Idealne uzupełnienie Twojej Bazy na co dzień, w sytuacji większego zapotrzebowania na Witaminę D3.

69.99
szt. Zachowaj na później
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier Inpost 17
Kurier Inpost (Pobranie) 21
Dostępność Możesz spokojnie kupować ♥
Zostaw telefon

Powstała jako uzupełnienie Baz na co dzień Kobieta (18 - 49 lat, 50+ lat, ciąża) w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na witaminę D3.

Każda z Baz zawiera witaminę D3 w rekomendowanej dawce, która stosowana na co dzień, powinna być wystarczająca dla zdrowej osoby dorosłej na danym etapie życia. Przed zastosowaniem dodatkowej dawki wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku z lekarzem.

  • Większość suplementów diety zawiera witaminę D3 pozyskiwaną z lanoliny (tłuszczu owczej wełny) i innych skór zwierzęcych czy wątrób ryb. W naszych produktach używamy wegańskiej witaminy D3 pozyskiwanej z mikroalg.
  • Mikroalgi rosną w kontrolowanych warunkach, w którychnie są stosowane pestycydy, a do ich obróbki nie stosuje się rozpuszczalników. Cały proces jest niskoenergetyczny i zrównoważony (algi rosną bardzo szybko), a niewykorzystane resztki są używane w kolejnej rundzie wzrostu.
  • Różne badania (m.in. spektroskopia magnetycznego rezonansu jądrowego) wskazują, że chemiczna budowa witaminy D3 z lanoliny i naszego cholekalcyferolu z alg jest identyczna.
  • Witamina D jest wytwarzana w organizmie m.in. w wyniku oddziaływania promieni słonecznych na skórę. Przebywając w pomieszczeniach, zakrywając skórę ubraniem czy stosując kremy z filtrem UV, blokujemy jej naturalną syntezę. Współczesna zdrowa dieta także może nie zawierać jej wystarczająco dużo.

Zawartość słoiczka.

90 wegańskich kapsułek.Zalecane spożycie.

1 kapsułka dziennie dla dorosłej, zdrowej osoby, o ile lekarz nie zaleci inaczej.

Poznaj nikalab.

Skuteczność i bezpieczeństwo.

 nikalab to firma, która tworzy suplementy diety zgodnie ze standardami obowiązującymi dla leków -GMP (Good Manufacturing Practice). W suplementach diety nikalab znajdziesz tylko składniki aktywne o udowodnionej skuteczności klinicznej. Wszystkie składy zostały opracowane przez interdyscyplinarny zespół lekarzy, dietetyków i naukowców


Najwyższa jakość i transparentność. 

 nikalab wykorzystuje tylko najlepiej wchłanialne formy składników od starannie wyselekcjonowanych dostawców z Europy. Udostępnia szczegółowe informacje o każdej substancji i jej pochodzeniu. Suplementy nikalab nie mają na celu zastąpić dietę.
nikalab wierzy, że mądra suplementacja ma być dodatkiem do zbilansowanej diety i uzupełniać ją w składniki, których nie możemy pozyskać z jedzenia w wystarczających ilościach. Właściwe wchłanianie substancji aktywnych.
W Bazie na co dzień zostały wykorzystane dwie innowacyjne technologie - DRcaps® i DUOCAP®. Dzięki DRcaps® substancje aktywne omijają kwasy żołądkowe i uwalniają się dopiero w jelicie cienkim, gdzie panują optymalne warunki do ich wchłaniania. Dzięki DUOCAP® w jednej kapsułce połączone są kwasy Omega-3, witaminy. Bazy można więc przyjmować o dowolnej porze dnia, z jedzeniem lub bez. Ważne, aby robić to konsekwentnie codziennie.Suplementy przyjazne środowisku.

 Zdrowie człowieka i planety są nierozerwalnie ze sobą związane. Dlatego w nikalab cały system pakowania opiera się na materiałach pochodzenia roślinnego, produkcja i transport których znacząco zmniejsza ślad węglowy. Słoiczek, etykieta słoiczka są biodegradowalne i kompostowalne.

  • Bez soi, GMO, laktozy, żelatyny, konserwantów, barwników, glutenu oraz soi.
  • Nie przekraczaj zalecanej dawki.
  • Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia oraz prowadzenia zdrowego trybu życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
  • Produkt przechowuj zamknięty, w temp. poniżej 25℃, w suchym i ciemnym oraz niedostępnym dla dzieci miejscu.

cholekalcyferol z alg (Vitamin D3V®) w jednej kaspułce - 25 µg (1000 IU) - RWS 500%

RWS (%) - referencyjna wartość spożycia

Pozostałe składniki: otoczki kapsułek (hypromeloza, guma gellan),  hydroksypropylometyloceluloza, substancja zapachowa na wkładce (naturalny olejek pomarańczowy).

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie