• Czuły Przewodnik po zasadach wsparcia

Chcemy, żebyś w Przestrzeni Wsparcia czuła się bezpiecznie, dlatego stworzyliśmy "Czuły przewodnik po zasadach wsparcia" ♥

Dlaczego czuły?

Zasady zazwyczaj kojarzą się z czymś sztywnym. Czasem mogą nawet budzić skojarzenie z czymś negatywnym, ograniczającym. Chcemy, żebyś wiedziała, że przy wsparciu pierwszego kontaktu z psychologiem, żebyśmy mogli zabezpieczyć Ciebie i siebie musimy powiedzieć Ci o pewnych, ważnych z punktu widzenia Kodeksu Etyki Zawodowej Psychologa, ale też naszej własnej etyki pracy kwestiach. Tylko tak będziesz mogła zostać dobrze zaopiekowana. Postaramy się opisać to w jak najczulszy i jak najbardziej pozbawiony sztywnej psychologicznej nomenklatury sposób :)

Gdybyś miała więcej pytań zapraszamy Cię do kontaktu poprzez maila:
wsparcie@mumsyconcept.pl.
 

Zasady wsparcia mailowego 

1. Przestrzeń Wsparcia działa niezależnie od sklepu Mumsy Concept. Twoje dane nigdy nie zostaną wykorzystane w celach marketingowych sklepu.

2. Wsparcie pierwszego kontaktu to pomoc w formie doraźniej. Zasadniczo znaczy to, że nie służy do stałego kontaktu, ani nie jest to zamiennik psychoterapii czy wizyty u lekarza specjalisty. Jest nakierowane bardziej na wysłuchanie, a następnie pokierowanie Ciebie w odpowiednim kierunku, po adekwatną do trudności pomoc.

3. Jest w 100% bezpłatne. Nigdy nie zostaniesz poproszona o żadne należności związane ze wsparciem z naszej strony. Jeśli kiedykolwiek ktoś podający się za Przestrzeń Wsparcia Mumsy Concept poprosi Cię o jakąkolwiek formę zapłaty, bardzo prosimy o zgłoszenie nam tego, żebyśmy mogli interweniować.

4. Maila możesz do nas wysłać o każdej porze dnia i nocy. My dajemy sobie prawo do odpisania w ciągu 48h. Gdyby zdarzyło się tak, że z niezależnych od nas okoliczności nie będziemy mogli w takim czasie odpisać, postaramy się ciebie o tym poinformować. Zdarzają się sytuacje, gdy maile wpada do spam i wtedy niestety nie widzimy go od razu, starany się przeglądać skrzynkę na bieżąco, ale gdybyśmy nie odpisywali prosimy, ponów swoją próbę kontaktu.

5. Jako psychologowie jesteśmy objęci tajemnicą zawodową. To, co do nas napiszesz, pozostaje tylko do wglądu i wiedzy psychologa. Istnieje jedna sytuacja, która zobowiązuje nas do złamania tej zasady- kiedy zagrożone jest życie Twoje lub innej osoby/innych osób będziemy musieli poinformować o tym odpowiednie służby pomocowe.

6. W Przestrzeni Wspracia nie mamy możliwości stawiania jakichkolwiek diagnoz. W tym celu spróbujemy pokierować Ciebie do odpowiedniego specjalisty.

7. Będziemy dzielić się z Tobą wiedzą adekwatną do wiedzy zdobytej na studiach oraz podczas zbierania doświadczenia zawodowego. Obiecujemy też, że przekazywana przez nas wiedz będzie aktualizowana i uzupełniana zgodnie z nowymi rozporządzeniami lub badaniami.

8. Twoje dane kontaktowe i osobowe- jedyne co my zobaczymy to to, czym ty się z nami podzielisz. Forma kontaktu jest prowadzona przez mail, dlatego do jej uzyskania konieczne jest aktywne konto mailowe. Twój mail w żaden sposób nie zostanie przetworzony ani zarejestrowany w celach marketingowych sklepu.

9. Chcielibyśmy, żebyś wiedziała, że wysyłając do nas maila, jednocześnie wyrażasz zgodę na opisane przez nas zasady.

Mamy nadzieję, że nie przeciążyliśmy Cię ilością informacji i tekstu, ale musieliśmy to z siebie wyrzucić :)

Jesteśmy dla Ciebie.
Napisz do nas jeśli chcesz.

Pilnie potrzebujesz pomocy? Nie czekaj zadzwoń pod numer 116 123 na Kryzysowy Telefon Zaufania.