• O nas

Cześć,
jestem Wiktoria, ale możesz mówić do mnie Wiki :) To ja założyłam MUMSY CONCEPT. Bardzo miło mi Ciebie poznać, choć w takiej formie. Z góry chciałabym Ci podziękować za to, że tutaj trafiłaś. To dla mnie niezwykle ważne. Mam nadzieję, że i ty pokochasz MUMSY CONCEPT, tak jak ja i staniesz się częścią naszej społeczności ♥


Kim jestem?

Jestem mamą, żoną, córką, siostrą, psycholożką, pasjonatką tańca i instruktorką pilatesu. Miłośniczką muzyki, śpiewania pod prysznicem i nocengo podjadania... ale przede wszystkim JESTEM KOBIETĄ!

Pomysł na stworzenie przestrzeni dla kobiet pojawił się w moje głowie na początku drogi macierzyńskiej. Gdzieś pomiędzy usypianiem mojego oczka w głowie i dopijaniem zimnej kawy z rana :) Wtedy zaczęłam zadawać sobie pytanie "co dalej?". Zastanawiałam się jak mogę połączyć moje pasje, marzenia, wykształcenie i tak powstał w mojej głowie zarys Mumsy Concept. Po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, że trasa, którą obrałam to coś zdecydowanie więcej niż tylko, i aż maraton macierzyński, to przede wszystkim moja droga przez KOBIECOŚĆ! I tak narodziła się moja MISJA. Tak narodziło się Mumsy Concept.


 36B9B9E8-BBCE-4760-A3A8-59B248502033.jpeg
Moje zdjęcie z okresu ciąży, bo czułam się wtedy silna :)

Sklep dla wszystkich kobiet o nazwie MUMSY, ja też bym pomyślała, że dla mam ;) Jak właściwe się to wydarzyło?

Na samym początku, na etapie planów, szukania nazwy, pierwszych maili do marek chciałam stworzyć przestrzeń dla mam. Sama byłam wtedy świeżo upieczoną mamą i dosłownie mogłabym słowo "mama" wypisać sobie na czole markerem :)

Z czasem, kiedy już zaczęłam prowadzić media społecznościowe poczułam, że to już nie tylko jest o macierzyństwie, ale i o kobiecości. Kobietach, mamach, nie mamach, nigdy nie planujących macierzyństwa, mamach tych kobiet, ich córkach, babciach, przyjaciółkach, koleżankach. O Was i o mnie. O każdej z nas. Przeprowadziłam dziesiątki rozmów z różnymi kobietami, tymi bliskimi i tymi praktycznie nieznanymi, wszystkie zgodziłyśmy się prawie bez słow, że wciąż brakuje miejsc wsparcia, dotulenia i zaopiekowania. Szczerego, bez tabu.

Czy to nie zabawne, że w sklepie, którego nazwa może kojarzyć się, w zależności od tłumaczenia, z czymś mamuśkowatym, sprzedaje bieliznę menstruacyjną i kremy do pielęgnacji miejsc intymnych? Ja uwielbiam to przełamanie stereotypu :)

Jak wybieramy produkty w Mumsy?

Na wybór marki wpływa wiele czynników. Przede wszystkim sprawdzamy świadomość marki, wpływ na ekosystem i podejście do pracowników. Jeśli jakaś marka, produkt wpadnie nam w oko zaczynamy testować :) Czasem proces testów trwa tydzień, jak na przykład przy ubraniach. Czasem pół roku i dłużej. Produkty testują kobiety na różnych etapach życia. Najmłodszą testerką jest moja cudowna siostra Marcelinka. Przestestowała już dla mnie szampony Zenz Organic, balsamy Baûbo i gumki lniane Soba Concept. Najstarszą moja babcia, która jest kobietą w wieku dojrzałym. Produkty sprawdzają dla nas kobiety w całej Polsce, są to osoby bliskie, dalekie. Zawsze przed wprowadzeniem jestem ciekawa różnych perspektyw, przemyśleń i wrażeń :) Tak, żeby produkt, który ci polecimy, w jak najbardziej adekwatny sposób odniósł się do Twoich aktualnych potrzeb.

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszych wrażeniach podczas testowania lub sama chciałabyś przetestować dla nas jakiś produkt napisz do nas na mail kontakt@mumsyconcept.pl.

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej to zapraszam Cię do przeczytania tego przemiłego wywiadu, który przeprowadziła ze mną Mari Krystman dla Ładnego Bebe: https://ladnebebe.pl/mumsy-concept-poznajmy-sie/

Uściski,
Wiki

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny