• Producent - Milamie

Jesteśmy rodzinną firmą. Milamie to wynik 30 lat doświadczenia produkcji kaletniczej, współpracy i tworzenia kolekcji dla europejskich (a szczególnie włoskich oraz polskich) projektantów. Nasza pracownia zaczynała pod zupełnie innym „szyldem” zaczynając od szycia toreb oraz akcesoriów na zamówienie znanych, popularnych marek. 

Osoby, które tworzyły te firmę 30 lat temu, są z nami do dziś. To właśnie dzięki ich doświadczeniu, wszystkie nasze produkty są starannie dopracowane, dopięte na ostatni guzik. Dbamy o absolutnie każdy szczegół i etap produkcji. Mając tak doświadczonych ludzi na produkcji, a jednocześnie młody i kreatywny zespół, można podbijać świat! I właśnie to chcielibyśmy zrobić. 

 

Co nas wyróżnia? 

 

Zyskujecie produkt naprawdę jakościowy - na lata. Nie na miesiąc, nie na sezon - na lata! Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji każdego projektu. Jako, że wszystko od A do Z tworzymy w naszej pracowni, istnieje możliwość modyfikacji konkretnych modeli pod życzenie klienta - na przykład zamiana łańcuszka w torebce na skórzany pasek.