• Producent - NAÏF

Mniej znaczy więcej, ale tylko z odpowiednimi składnikami aktywnymi. Właśnie tak myśleli Jochem Hes i Sjoerd Trompetter, kiedy zostali ojcami w 2013 roku. Otworzył się przed nimi zupełnie nowy świat, ale odkryli również, że nawet produkty do pielęgnacji niemowląt mogą zawierać szkodliwe składniki. To nie może być dobry pomysł. Narodził się Naïf: niezawodna marka produktów do pielęgnacji skóry dla niemowląt i dzieci, bez bzdur.

NAÏF, ponieważ… każde dziecko rodzi się naiwne; szczere, bez uprzedzeń i niewinne, a ojcowie chcieliby zachować to tak długo, jak to możliwe. Bez ryzyka, tylko łagodne składniki. Produkty bez zbędnych dodatków; tylko te najlepsze.

NAÏF nie zapomina o mamach. One też powinny wejść do sklepu i nie zastanawiać się jakie kosmetyki są dla nich odpowiednie, no właśnie te…. bez jakichkolwiek bzdur – jasny, prosty i naturalny skład. Kompletna linia produktów do pielęgnacji skóry z naturalnymi produktami do pielęgnacji, której kobieta potrzebuje każdego dnia. W Naïf dbamy o to, aby pielęgnacja była jak najprostsza. Bez zbędnych składników. Zamiast tego naturalne składniki, takie jak olej lniany, olej z awokado i likozol (ekstrakt pomidorowy) tworzą podstawę w linii. Produkty Naïf robią to, co obiecują; odżywiają, oczyszczają i sprawiają, ze skóra jest zdrowa i promienna.

„Pielęgnacja skóry No-Nonsense, za tym stoimy …” Pielęgnacja skóry taka, jak powinna być. Bez składników, które sprawiają, że zastanawiasz się: „Hę? Co dokładnie nakładam na skórę? Nie. Nic takiego. Tylko awokado, pomidory, orzechy makadamia, słodkie migdały i siemię lniane. Nic dodać nic ująć. Ponieważ Twoja skóra zasługuje na najlepszą i najbardziej logiczną pielęgnację. Bez bzdur, tak lubimy się komunikować z naszymi klientami. Bo oni są ważni.