• Jak wspieramy?

Na wstępie chcielibyśmy Ci powiedzieć, że jeśli w tym momencie doświadczasz trudności w jakimś obszarze swojego życia, jest nam bardzo przykro. 
Chcemy żebyś wiedziała, że jesteśmy tutaj dla Ciebie i dołożymy wszelkich starań, żeby Cię wesprzeć tak, jak tylko będziemy potrafić. 
Dlatego chcielibyśmy odpowiedzieć na parę ważnych pytań, które przybliżą Ci naszą wizję Przestrzeni Wsparcia.

Jak wspieramy?

W MUMSY CONCEPT chcielibyśmy szerzyć koncepcję wsparcia wielopoziomowego. Szerzenia czułości, zaopiekowania i otulenia poprzez dzielenie się wiedzą, doświadczeniami oraz toną serca i empatii. Jakiego rodzaju wsparcia możesz tutaj się spodziewać?


1. WSPARCIE MERTYTORYCZNE- Naszym celem jest szerzenie świadomości o różnych trudnościach, z którymi możesz się mierzyć. Opowiadanie o miejscach, w których takie wsparcie będziesz mogła otrzymać oraz głośne sprzeciwianie się tematom tabu i normalizowanie tematów ze sfery kobiecej.

Chcielibyśmy dać Ci tyle wiedzy, informacji i wsparcia w tym zakresie ile tylko zdołamy. 

Treści wsparciowe, będziesz mogła znaleźć na naszym Instagramie, Facebooku oraz blogu. Tam będziemy tworzyli wpisy na różne ważne tematy, zapraszali specjalistów z zakresu szerokopojętnego zdrowia - psychologów, psychoterapeutów, lekarzy specjalistów i wielu, wielu innych. 
W naszym biurze będziemy organizować spotkania oraz wydarzenia nakierowane na wspieranie Ciebie, o czym będziesz informowana na bieżąco na naszych portalach społecznościowych.

2. WSPARCIE INFORMACYJNE- w Przestrzeni Wsparcia tworzymy dla Ciebie wyszukiwarkę placówek, fundacji pomocowych oraz informacji o przysługujących Ci prawach i świadczeniach. Jeszcze chwilkę będziesz musiała zaczekać, ale oficjalnie ruszamy ze stroną na koniec 2024!

3. WSPARCIE PIERWSZEGO KONTAKTU- stworzyliśmy dla Ciebie specjalnego maila, na którego będziesz mogła do nas napisać i uzyskać wsparcie pierwszego kontaktu.

 Możesz się zastanawiać co to takiego? Już wyjaśniamy.

Wsparcie pierwszego kontaktu pozwoli, Tobie na opisanie obszaru swojej trudności, a nam na pokierowanie Ciebie do odpowiedniego miejsca tak, żebyś mogła uzyskać pomoc w danej sferze. Ponieważ wsparcie prowadzone jest drogą mailową, daje nam ograniczone możliwości. Dlatego stworzyliśmy "Czuły przewodnik po zasadach wsparcia", który ma na celu dać Ci i nam poczucie bezpieczeństwa, poprzez odniesienie się do głównych wartości Etyki Zawodowej Psychologa oraz specyfiki formy wsparcia poprzez maila.

Nasz mail wsparciowy: wsparcie@mumsyconcept.pl

Możesz napisać do nas o dowolnej porze dnia i nocy, a my postaramy się odpisać w ciągu 48h. Gdybyśmy nie odpisywali, daj nam znać na maila kontakt@mumsyconcept.pl . Zdarza się, że wiadomości wpadają do spamu i my po prostu ich nie widzimy :( 

Nasz przewodnik znajdziesz tutaj
Czuły przewodnik po zasadach wsparcia
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny