• Miękki kubeczek menstruacyjny Pretty in Pink

Miękkie kubeczki menstruacyjne Pretty in Pink

Wybierz rozmiar
119.99
szt. Zachowaj na później
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier Inpost 17
Kurier Inpost (Pobranie) 21
Dostępność Zostało nam już tylko kilka sztuk!
Zostaw telefon
Miękki kubeczek DivineCup jest wysoko ceniony przez większość kobiet, ponieważ jest odpowiedni dla normalnych i wrażliwych mięśni dna miednicy. Jest szczególnie miękki i komfortowy.

DivineCup S
Kubeczek menstruacyjny DivineCup w rozmiarze S jest odpowiedni na dni ze słabszymi miesiączkami. Nastolatki i kobiety, które w szczególności potrzebują małego rozmiaru, uznają ten model za wygodny ze względu na swój rozmiar.
Wymiary:  średnica 34 mm długość 55 mm  Pojemność 12 ml

DivineCup M
Kubeczek menstruacyjny DivineCup w rozmiarze M jest odpowiedni na dni ze słabszymi miesiączkami. Szczególnie sprawdzi się dla młodszych kobiet oraz tych przed pierwszym porodem. 
Wymiary: średnica 38 mm długość 62 mm Pojemność 18 ml

DivineCup L
Kubeczek menstruacyjny DivineCup w rozmiarze L jest odpowiedni na obfite miesiączki. Jest to również odpowiedni kubeczek menstruacyjny dla kobiet po pierwszym porodzie. Wymiary: średnica 43 mm długość 70 mm Pojemność 26 ml
  • Komfort noszenia do 10 godzin.
  • Wykonane w Niemczech  w 100% z silikonu medycznego.
  • Zalecany przez GINEKOLOGÓW.
  • Może być używany przez lata.
  • Ekologiczny
  • Nie zawiera  substancji chemicznych, plastiku, lateksu, wybielacza, sztucznych zapachów, PVC, BPA.
  • Jest bezzapachowy i hipoalergiczny.
  • Do opakowania dołączony jest także woreczek do przechowywania.

Techniki składania DivineCup
4 najbardziej znane techniki składania to:

1. Składanie w C: Ściśnij kubeczek na płasko i złóż obie strony razem. 2. Zagięcie do dołu: Naciśnij jednocześnie kciukiem krawędź kubeczka DivineCup do wewnątrz i w dół. Ta technika składania zapewnia, że w kubku pozostaje dużo powietrza, co pozwala na jego lepsze rozłożenie po włożeniu.
3. Zagięcie narożne: Ściśnij płasko, a następnie złóż jedną stronę ukośnie w dół.
4. Złóż w S: ściśnij kubek DivineCup na płasko i złóż oba końce w zygzak, tak aby gotowy kształt przypominał literę S.

Czyszczenie i przechowywanie kubeczka
Przed pierwszym użyciem zdezynfekuj DivineCup: umieść go na 3 minuty w garnku z wrzącą wodą. Aby kubek nie stopił się na dnie, umieść DivineCup w trzepaczce i włóż trzepaczkę (z kubkiem stronę spodu) do wrzącej wody.
Po użyciu DivineCup musisz go wyczyścić. Kubeczek wypłucz najpierw zimną wodą (pomaga w zwalczaniu nieprzyjemnego zapach i tworzeniu się przebarwień), a następnie przepłucz ciepłą. Podczas podróży możesz również użyć chusteczki higienicznej.
Po zakończeniu okresu zdezynfekuj go. Gotuj przez 5 – 10 minut. Nie musisz tego robić codziennie; wystarczy że zaczekasz do zakończenia okresu. Pomiędzy okresami używania DivineCup najlepiej przechowuj go w oddychającym pojemniku – nigdy w szczelnym plastikowym lub syntetycznym pojemniku np. tym załączonym do opakowania.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny