• Naturalna świeca bezzapachowa HARMONIA

Naturalna świeca sojowo-rzepakowa pachnąca prostotą. Jej nuty zapachowe to tylko, i aż wosk sojowo-rzepakowy.

Rozmiar świecy
Kolor/Wzór
179.00
szt. Zachowaj na później
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier Inpost 17
Kurier Inpost (Pobranie) 21
Dostępność Zostało nam już tylko kilka sztuk!
Zostaw telefon

Kim jest Harmonia?

Choć świat wydaje się czasem być miejscem pełnym chaosu, wciąż nieuporządkowanym, gdzieś daleko, w niewidzialny sposób czuwa nad nim bogini ładu, symetrii i łączności - Harmonia. Jej działanie wyczujemy w delikatnym powiewie wiatru, jesiennym szumie liści czy bieli śniegu. Jest doskonała sama w sobie, nie potrzebuje upiększania. Warto zaprosić ją do swojego serca, kiedy pogrążone jesteśmy w pędzie życia, brakuje nam czasu na swobodne bycie, nasze myśli krążą wokół zdarzeń z przeszłości lub kiedy potrzebujemy połączyć się ze źródłem. Spotkanie z boginią ładu dodaje siły, sprawia, że jesteśmy w jedności z naszym wnętrzem, pozwala nam głęboko i spokojnie oddychać.

Jak pachnie Harmonia?

Czasem wszystko, czego potrzebujemy to po prostu oddychać. Jednostajnie, głęboko i spokojnie oddychać. Odpuścić umysł i... oddychać. Tym właśnie pachnie Harmonia - teraźniejszością, obecnością i łagodnością. Nie znajdziesz w niej aromatycznych olejków eterycznych ani żadnych innych dodatków.

Harmonia po prostu jest, jaka jest. Pachnie delikatnie naturalnym woskiem rzepakowo-sojowym. Prosto i łagodnie. Nie absorbuje naszych zmysłów, po prostu jest. 

Każda ze świec jest unikatowa, wykonywana ręcznie z najlepszą intencją. Do ich stworzenia użyłam tylko produktów pochodzenia naturalnego. Świece Mama Fuego nie są świecami zapachowymi, aromatyzującymi przestrzeń, a świecami pachnącymi, które po odpaleniu stopniowo uwalniają subtelny aromat, nadający charakter pomieszczeniu oraz chwili.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości olejków eterycznych oraz biodegradowalnych wosków: rzepakowego i sojowego, wykonane przeze mnie świece są przyjazne środowisku, a także wegańskie.

Nuty: łagodny, naturalny wosk sojowo-rzepakowy

Szkło może być brązowe lub bezbarwne. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny