• Świeca sojowa Magic Time

Naturalna świeca sojowa pomarańcza, cynamon, goździki & wanilia 120ml

Kolor/Wzór
59.99
szt. Zachowaj na później
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier Inpost 17
Kurier Inpost (Pobranie) 21
Dostępność Możesz spokojnie kupować ♥
Zostaw telefon

Dobrze znasz ten zapach. Bez trudu możesz przywołać go w myślach. Magia świąt to zapach pomarańczy, goździków, cynamonu i wanilii i taka właśnie jest świeca MAGIC TIME.

Tego Ci trzeba: magia świąt, relaks

Zapach: pomarańcza, cynamon, goździki, wanilia

Skala zapachu: intensywny 

Czas palenia: 25H

 

Naturalna świeca sojowa.

Waga: 275 G

Wymiary: 7X7X7 CM

Pojemność: 120ml

Jak obchodzić się ze świecą sojową?

1. Znajdź jej odpowiednie miejsce. Świeca sojowa nie lubi wiatru i przeciągów, które sprawiają, że wypala się szybciej. Nie stawiaj jej na parapecie, a w centralnym miejscu w pokoju.
2. Daj jej chwilę. Świeca sojowa zaczyna uwalniać swój zapach dopiero po stopieniu górnej warstwy wosku. Będzie on jeszcze lepiej wyczuwalny, jeśli dodatkowo przed jej odpaleniem przewietrzysz pokój.
3. Nie gaś jej chwilę po odpaleniu. W przeciwnym razie w wosku zacznie tworzyć się tunel, przez który przy kolejnych próbach knot może się przechylić, a świeca
nie będzie chciała się palić, lub będzie samoczynnie gasnąć.
4. Pozwól jej złapać oddech i nie pal w nieskończoność. Aby cieszyć się nią długo, odpalaj ją na nie więcej niż dwie godziny – do stopnienia całej powierzchni wosku. Zgaś świecę, kiedy tylko pomieszczenie wypełni się już zapachem.
5. Dotrzymuj jej towarzystwa – czuje się wtedy miło i bezpiecznie. Pamiętaj, że płomień nigdy nie powinien być pozostawiony bez nadzoru.

Środki ostrożności:
Nie używać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie pozostawiać zapalonej świecy bez nadzoru. Przechowywać i używać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od materiałów łatwopalnych. Zachować ostrożność wobec nagrzewającej się świecy. Nie palić do końca.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny